چه کار کنیم تا محصولاتمان دیده شود؟

دیده شدن بیشتر محصول یکی از بخش های مهم بازاریابی و فروش محصولات است که حتما باید صاحبان کسب و کارها درباره آن اطلاعات کافی داشته باشند تا با شکست روبه رو نشوند.

طبق آمار حدود ۸۰ درصد از محصولات جدید با شکست مواجه می‌شوند که آمار بشدت نگران کننده و چالشی می‌باشد.

اگر تمایل دارید تبلیغات شما در تگرام و یا در تبلیغات اینستاگرام بهترین نتیجه را به دست آورد و بیزینستان با شکست مواجه نشود حتما با کارشناسان ما صحبت کنید.

چرا یک محصول باید دیده شود؟

عوامل بسیاری در دیده شدن یک محصول دخیل هستند، از جمله نیاز مشتری، زمان ارائه به بازار، نحوه عرضه و …که حتما باید این عوامل را رعایت کنید.

۱.اضافه شدن مشتریان جدید:

با دیده شدن محصولات نام تجاری شما در بین مردم معروف تر و مشهور تر خواهد شد، همین امر باعث جذب مخاطب جدید خواهد شد.

۲.رشد درآمد:

یکی از مهم ترین دلایل برای دیده شدن محصول، افزایش درآمد می‌باشد. هرچه تعداد افرادی که برند شما را می‌شناسند بیشتر باشد، احتمال خرید از محصولاتتان بیشتر خواهد شد و هرچه فروشتان افزایش یابد قاعدتا درآمدتان نیز افزایش می‌یابد.

۳.اعتبار بیشتر در جامعه:

بالا رفتن اعتبار در جامعه به فروش کمک خواهد کرد.شما می‌توانید با فعالیت مداوم در تمامی شبکه های مجازی، علاوه بر رشد کسب و کارتان، مخاطبان بیشتر به سمتتان بیایند و سریع تر به محصولاتتان اعتماد کنند.

۴.جذب شرکای تجاری:

جذب شرکای جدید علاوه بر رشد و پیشرفت تجارت شما، باعث جذب مخاطبان بیشتر خواهد شد.

جذب شرکای جدید

تکنیک های دیده شدن محصول:

 

۱.سازماندهی کامل محصولات:

زمانی که مخاطبان به دنبال محصولی هستند، اگر کالا شما را نبینند خیلی سریع بدون مقاومتی برند دیگری را انتخاب می‌کنند، به همین سبب محصولات شما باید به گونه ای سازمان دهی شده باشد که هر چه سریع تر بتوانند محصولاتتان را انتخاب کنند.

۲.فروش اجتماعی:

طبق آمار کسب و کارهایی که فروش اجتماعی را در اولویت خود قرار می دهند، ۵۱ درصد بیشتر احتمال دارد که به سهمیه فروش خود برسند، همچنین رهبران فروش اجتماعی ۴۵٪ فرصت های فروش بیشتری نسبت به مشاغلی با حضور کم فروش اجتماعی ایجاد می کنند.

۳.فروش در رسانه های اجتماعی:

برای تعامل با مخاطب زمان کافی را بگذارید و کالا خود را به عنوان حل کننده مشکلات معرفی کنید. 

همچنین می توانید با افزودن یک لینک در بیو خود، تعامل با فالوورهای خود را افزایش دهید.

۴.جذاب تر شدن تصاویر خود:

طبق آمار ۸۳ درصد از اطلاعاتی که مغز ما پردازش می کند از طریق حس بینایی ما می آید. اگر تصاویر محصولات شما جذاب باشد، می‌توانید بیشتر جلب توجه کنید و خیلی راحت تر در ذهن مخاطب ثبت شوید.

جذاب تر شدن تصاویر خود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *