درباره باماتاپ

با ما تاپ باشید

آژانس دیجیتال مارکتینگ باماتاپ

باماتاپ با ارائه خدماتی خلاقانه، متمایز و مبتنی بر دانش روز به مشتریان در کـل کشور، تلاش دارد در آینده ای نـه چندان دور، ایـن فرآیند را بـه خارج از کشور بسط دهـد. این مجموعه ی تبلیغاتی بـا استفاده از فناوری‌های نوین و سرمایه انسانی متخصص در تلاش است تـا نـقـش موثری در ارتقای دانـش بازاریابی، توسعه بـازار مشتریان و مهمتر از آن ارتقای آگـاهـی مـخـاطـبـان در اجرای تبلیغات خـود داشته باشد. آژانس تبلیغاتی فـرارسـانـه باماتاپ بـه منظور ارتقای سطح خـدمـات و محصولاتی کـه بـه مشتریان ارائـه می‌ کند و همچنین کـوتـاه کردن مـدت زمان اجـرای هـر پروژه،با بهره گیری از ابزارهای فناوری اطلاعات و تجربه ی برگزاری کمپین های اینفلوئنسر مارکتینگ و اجرای کمپین های مـوفـق در صفحات مـطـرح اینستاگرام،تلگرام و پیام رسان هـای داخلی؛ توانسته پاسخگوی تمامی نیازهای تبلیغاتی شـمـا همراهان عـزیـز در سطح شبکه های اجتماعی باشد ما با درک صحیح دغدغه‌های مشتریان، ارائه راهکـارهـای اثـربـخـش، همراهی و اهتمام بـر حصول نتیجه در بستر تعامل صادقانه را مهمترین اصل سازمانی خود قرار داده ایم. برجسته ساختن برندها در بازار، ضـمـن کسب رضایت مشتریان، عالی‌ترین ارزش را بـرای مـا خـلـق می‌کند، با تکیه بر این اصل ما در تلاشیم با ارتقاء سطح کیفی و بهبود مستمر ارائه خدمات، در جهت افزایش سودآوری و ارتقاء سهم بازار گام برداریم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ باماتاپ
تصاویر و اشکال
تصاویر و اشکال
تصاویر و اشکال
تصاویر و اشکال
استراتژی و رویکرد ها

استراتژی و رویکرد ها

استراتژی آژانس تبلیغاتی فـرارسـانـه بـامـاتـاپ ارتقاء قابلیت های روزانه جـهـت ارائه خـدمـات گرافیکی تبلیغاتی، تولید برنامه های رادیویی، تولید تیزرهای تبلیغاتی، مستندسازی، طراحی آرم و لـوگـو، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، طـراحـی انیمیشن و در نـهـایـت انتشار تخصصی تبلیغات را دارد. همراه با خدمات فوق؛ بـامـاتـاپ بهترین نوع تبلیغ درشبکه های مجازی را برای شما در نظر گرفته و پـس از تولید محتوای صحیح؛ تبلیغ شـمـا را در کانال ها و پیج های معتبر، تبلیغ می‌کند. هزینه ی برندینگ و تبلیغات در فضای مجازی علی الخصوص تبلیغات در ایـن مـجمــوعـه بـرای مشتریان، بصرفه و بهینه در نظر گرفته شده است.

چشم انداز

بـا توجه به روندهای جدید و سیر تکامل پرشتاب دنیای مجازی، بـامـاتـاپ با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و در کنار ارائه با کیفیت‌ترین خدمات، راه حل‌های یکپارچه، خلاقانه و تعاملی در حوزه بازاریابی و تبلیغات دیجیتال، تجربه ای منحصر به فرد از موفقیت در فضای دیجیتال را برای مشتریان این کانون رقم می‌زند.

چشم انداز
ارزش سازمانی

ارزش سازمانی

باماتاپ با تلاش در جهت افزایش کیفیت خدمات همه ‌جانبه خود با الگو قراردادن سیستم مدیریت کیفیت بـراساس الزامات قـانونی و اخلاقی در راستای ارتـقـاء سـطـح رضایت‌ مندی مشتریان گـام برداشته‌ است. از این رو توجه تمامی همکاران را به اصول اساسی و مقاصد شرکت جلب نموده تا با مشارکت مـوثـر یکایک اعضای خانواده باماتاپ بتوانیم بـه استانداردهای جدیدی در تبلیغات دست یابیم. منابع انسانی کارآمد و آموزش‌ دیده پشتوانه ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می‌باشد، لذا تـوسـعـه منابع انسانی و ارتـقـاء استانداردهای مـهـارت‌هـای شغلی بـا هـدف افزایش بهره‌ وری و بهبود خدمات از اهداف اساسی آژانس تبلیغاتی باماتاپ است؛ قانون؛ شرع، عرف و اخلاق چهاراصل بارز همکاران ما در این مجموعه می باشد.

ارتباط با کارشناس

افتخارات

آژانس تبلیغاتی فرارسانه باماتاپ مفتخر به همکاری با بیش از ۲۵ میلیون مخاطب واقعی و یونیک و ظرفیت نمایش بیش از ۱۵ میلیون مخاطب در بسترهای مختلف بـه صورت روزانـه را دارد.آژانس تبلیغاتی فرارسانه باماتاپ با حضور مدیران با تجربه و تیم مجرب؛ صاحب برند مستقل و پربازده بـا کانال ها و صفحات معتبر کشوری است کـه در زمینه فـضـای مجازی و حـوزه تبلیغات روزانه طیف وسیعی از خدماتی تبلیغاتی با کیفیت عالی ارائه می‌دهد.

افتخارات