محتوا سریالی چیست؟

ابری که درون آن محتوای سریالی نوشته شده

یک سریال را به عنوان موضوعی در نظر بگیرید که چندین پست درباره آن منتشر می شود در حالی که محتوای سریال روایتی را توصیف می کند که هر قسمت را به هم پیوند می دهد.

محتوا سریالی چیست؟

محتوای سریالی به کاربران این امکان را می دهد تا خواننده را جذب کنند و آنها را برای خرید بیشتر بازگردانند که در کوتاه مدت باعث ترافیک بیشتر می شود.

هدف محتوای سریالی، جلب توجه خواننده و بازگرداندن آنها با هر به روز رسانی است همچنین نگاه کردن به محتوای داستانی، برای مخاطبان جذاب تر است.

مزیت مهم محتوای سریال چیست؟

افزایش بهره وری:

با تبدیل یک ایده به چارچوبی برای یک سری محتوای جذاب، می‌توانید روی ایده‌های خود با بالاترین پتانسیل تمرکز کنید و آنها را به داستانی تبدیل کنید که خواننده را به هر کلمه‌ وابسته نگه می‌دارد.

همچنین این امکان را به ما می دهد تا موضوعات بیشتری را لمس کنیم و به مخاطب تعریف شده کمک کنیم.

ویژگی محتوای سریالی:

۱.قطعه بندی مستقل محتوا:

هر قطعه از محتوا، اعم از ویدیویی، صوتی، تصویری و یا نوشتاری، داستانی منحصر به فرد را بیان می کند یا به موضوعات فردی می پردازد. موضوعات ممکن است همه به یک مبحث اشاره داشته باشند یا موضوعات مختلفی را شامل شوند.

۲.محتوای اپیزودیک:

به یک خط داستانی فراگیر فکر کنید. داستان روز به روز یا هفته به هفته ساخته می شود، محتوای اپیزودیک معمولاً حاوی قلاب می باشد تا مخاطب را تا لحظه آخر نگه دارد.

 

نکته آخر:

همانطور که آلبی می گوید، از “فعالیت های یکباره محتوا” اجتناب کنید.

محتوای سریالی باید به طور منظم ایجاد می شود و بتواند مخاطب را مشتاقانه منتظر خودکند. مانند سریال‌های هالیوودی، محتوایی است که باعث می‌شود بعد از دیدن یک قسمت، بخواهید بیشتر با آن آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *