آپدیت های جدید اینستاگرام

آپدیت های جدید اینستاگرام

اینستاگرام با بیش از دو میلیارد کاربر ماهانه یکی از محبوب ترین برنامه های  رسانه های اجتماعی است. انتظار می رود تا سال ۲۰۲۳ به ۲.۵ میلیارد برسد.

نکته حرفه ای برای جذب فالوور اینستاگرام  استفاده از آپدیت های جدید اینستاگرام است که هر کاربر باید به طور کامل از آن اطلاعات کافی داشته باشد تا بتواند به راحتی مخاطبان را جذب و در زمان کوتاه تری به اهداف خود که شامل فروش محصول، فروش دوره و… باشد نزدیک شود.

ما در این مقاله به چند آپدیت اینستاگرام اشاره خواهیم کرد، تا شما بتوانید از آنها استفاده کنید.

برای رسیدن به اهدافتان می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا در تبلیغات اینستاگرام به شما کمک کنند.

آپدیت های جدید اینستاگرام:

اینستاگرام چندین آپدیت را ارائه کرده است که ما در اینجا هرکدام را به اختصار توضیح می‌دهیم:

ایجاد کانال در اینستاگرام:

ایجاد کانال یک ویژگی جدید است که به تازگی اینستاگرام برای برخی از کاربران خود فعال کرده است.مارک زاکربرگ، در اینستاگرام خود این خبر را داد و اعلام کرد که سازندگان کانال ها امکان به اشتراک گذاری متن، تصاویر و موارد دیگر را به مخاطبان خود دارند.

موزیک در پروفایل:

براساس گزارشات، اینستاگرام قصد دارد تا ویژگی آهنگ بر روی پروفایل را به مخاطبان خود بدهد. به این صورت است که آهنگ انتخابی شما در پایین بیو ظاهر می شود. برای افزودن یک آهنگ، می‌توانید به «ویرایش نمایه» مراجعه کنید، سپس گزینه «موسیقی» ظاهر می‌شود. از آنجا می توانید آهنگی را جستجو کنید. البته این امکان هنوز فعال نشده است اما طبق توییت های مختلف، خبر از این ویژگی میدهند.

موزیک در پروفایل

نقشه در بیو:

اگر قصد اضافه کردن موقعیت مکانی خود در بیو برای راحتی مخاطبان را دارید، در ابتدا پس از ایجاد یک حساب تجاری، گزینه اشتراک گذاری موقعیت مکانی را بیابید، برای قرار دادن لینک مکان یا VSCO در بیو اینستاگرام می توانید مراحل زیر را در نظر بگیرید:

۱.گزینه edite profile

۲.روی گزینه های تماس(contact options) ضربه بزنید.

۳.سپس بر روی گزینه Business address ضربه بزنید.

۴. آدرس خیابان، شهر/شهرک و کد پستی خود را  مطابق فیلدها وارد کنید و برای ذخیره روی نماد Done از گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

نقشه در بیو

نتیجه:

اینستاگرام یکی از سریع‌ترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در حال رشد است و برای درک روندهای آینده باید خود را به‌روز نگه دارید. شما می توانید از این پلت فرم برای بازاریابی برند خود به روش های جدید و نوآورانه استفاده کنید.

اگر ویژگی هایی که بیان کردیم برای شما فعال نشده است نگران نباشید، الگوریتم اینستاگرام به این گونه است که امکاناتش ابتدا برای تعداد محدودی مخاطب فعال می‌شود و پس از آن به تعداد افراد افزوده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *