۶ ایده برای تولید استوری جذاب

برای برندها و صاحبان کسب وکار، استوری اینستاگرام مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن تبلیغات یا تخفیفات می‌باشد.

ایده های ایجاد استوری جذاب:

۱. معرفی تیم:

مخاطبانتان را با تیم خود آشنا کنید، استوری های اینستاگرام به دلیل ماهیت صریحشان، فرصتی عالی است برای شناخت تیم و همچنین کسب و کار.

۲.نظرسنجی:

با قرار دادن نظرسنجی های خلاق میتوانیدبه جذب فالور پیج کمک کنید و از آنها به عنوان راهی برای درک بهتر مخاطبان خود استفاده کنید. 

۳.قرار دادن شمارش معکوس:

 برای یک رویداد مهم مانند انتشار محصول، جلسه لایو اینستاگرام و یا فروش یک محصول جدید، از استیکر شمارش معکوس میتوان استفاده کرد.

دنبال‌کنندگان شما می‌توانند روی تایمر کلیک کرده و یک یادآوری تنظیم کنند تا به محض پخش شدن رویداد، اعلان(notification) دریافت کنند. این کار برای هیجان زده کردن مخاطبان و تشویق آنها برای مشارکت بسیار مفید و عالی است.

۴.ریستوری کردن:

استوری هایی که از شما نام می برند به اشتراک بگذارید، این کار به اعتبار شما می افزاید و به عنوان اثبات اجتماعی عمل می کند و همچنین به دنبال کنندگان شما نشان می دهد که دیگران در مورد شما صحبت می کنند و شما را می شناسند.

۵.از مخاطبان بخواهید سوال بپرسند:

از مخاطبانتان بخواهید از شما سوال بپرسند و آن سوالات را استوری کنید و به آنها پاسخ دهید، این کار تعامل شما با مخاطبانتان را بشدت افزایش می‌دهد. برای این کار می‌توانید از استیکر سؤالات برای جمع‌آوری سؤالات طرفداران استفاده کنید.

۶.برگزاری مسابقه:

یک مسابقه سرگرم کننده ایجاد کنید، یکی دیگر از راه‌های عالی برای تشویق تعامل، اشتراک‌گذاری آزمون‌های سرگرم‌کننده است که دنبال‌کنندگان شما می‌توانند از طریق استوری‌های شما بازی کنند. 

 

نکته نهایی:

 در آخر اگر ایده‌های محتوایی پیجتان به پایان رسیده است، میتوانید از مخاطبان خود نظرسنجی کنید تا متوجه شوید آنها به چه موضوعاتی علاقه مند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *