آموزش هرچیزی که درباره ریلز باید بدانید

ریلز ویدیوهای کوتاه و سرگرم کننده ای هستند که به شما این امکان را می دهند تا برند خود را در اینستاگرام پایدار نگه دارید. 

چگونه ریلز بگیریم؟

  •  نماد + را در سمت راست بالای صفحه اصلی خود انتخاب کنید.

  • گزینه Reels را در پایین برنامه انتخاب کنید.
  • قبل از ضبط یا ایجاد حلقه اینستاگرام، ابتدا مطمئن شوید که آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را دارید. سپس با توجه به اولویت خود به صفحه Reels دسترسی پیدا کنید. هنگامی که به صفحه Reels رسیدید؛ به سادگی دکمه دایره مرکزی را نگه دارید و شروع به ضبط کنید تا فیلمبرداری یک کلیپ شروع شود.

تبدیل عکس به ریلز:

مرحله ۱: ابتدا همانطور که آموزش دادیم به قسمت ریلز اینستاگرام مراجعه کنید.

مرحله ۲: بر روی دکمه Audio در پنل سمت چپ کلیک کنید تا آهنگ را از کتابخانه اینستاگرام انتخاب کنید. فایل‌های صوتی پرطرفدار در همان ابتدا نمایش داده می‌شوند و همچنین می‌توانید با استفاده از نوار جستجو، صدای خاصی را جستجو کنید.

مرحله ۳: سپس بر روی گزینه Length در پنل سمت چپ ضربه بزنید و بسته به حساب کاربری خود می توانید ریلز های ۱۵، ۳۰ و ۶۰ ثانیه ای ایجاد کنید.

اگر می‌خواهید ویدیوی کوتاه‌تر از ۱۵ ثانیه داشته باشید، روی نماد ساعت ضربه بزنید و از نوار لغزنده برای تنظیم مدت زمان استفاده کنید.

مرحله ۴: اکنون عکس های خود را اضافه کنید. می توانید روی دکمه پلاس (+) در پایین سمت چپ ضربه بزنید و عکس ها را انتخاب کنید. اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا حداکثر ۱۰ عکس را به نمایش اسلاید خود اضافه کنید.

مرحله ۵: با کلیک بر روی گزینه Preview میتوانید ویدیو را بررسی کنید.

مرحله ۶: اکنون می توانید متن، استیکر و جلوه های دیگر را به ویدیوی خود اضافه کنید. همه این گزینه ها را در پنل بالای ویرایشگر اینستاگرام پیدا خواهید کرد. 

مرحله ۷: در مرحله آخر هنگامی که تمامی مراحل را انجام دادید، بر روی Next کلیک کنید تا ریلز را به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که قبل از زدن به اشتراک گذاری، تصویر جلد، کپشن و هشتگ اضافه کنید.

چگونه ریلز خود را جذاب کنیم؟

با استفاده از ریلز میتوانید ویدئوهای خلاقانه تولید کنید. با افزودن موسیقی، استفاده از ترنزیشن های جذاب و ترکیب متن، می‌توان راه های عالی برای شگفت زده کردن مخاطبان ایجاد کرد.

 برای افزودن افکت به ویدیوی خود به طور همزمان، می توانید گزینه ویرایش واقع در سمت چپ صفحه Reels را انتخاب کنید، با ضربه زدن بر روی Layout و انتخاب یکی از گزینه های شبکه ارائه شده مانند این صفحه دوگانه، طراحی ویدیوی خود را تغییر دهید و با انتخاب گزینه Speed ​​your video میتوانید سرعت پخش ویدیو را تنظیم کنید. 

بهترین زمان برای بارگزاری ریلز؟

زمان دقیقی برای آپلود ریلزهای اینستاگرام وجود ندارد، اما مانند هر شکل دیگری از محتوای اینستاگرام، زمان بندی پست های شما می تواند در معیارهای تعامل آنها نقش داشته باشد. اگر می‌خواهید ریلز شما تا حد امکان توسط افراد بیشتری دیده شود، باید در بهترین زمان پست کنید.

با استفاده از حساب اینستاگرام Business یا Creator خود و ضربه زدن بر روی Insights، متوجه بهترین زمان برای ریلز خواهید شد.

برای اینکه بدانید بهترین ساعت تعامل مخاطبان با شما چه زمانی است، ابتدا Total Followers را انتخاب کنید و در آنجا تمامی اطلاعات مخاطبان را مشاهده کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *